zaterdag 11 mei 2024
(V.I.S.) PGV Wandeling
Datum: zaterdag 11 mei 2024
Iedere tweede zaterdag van de maand wordt er een wandeling georganiseerd waarbij u van harte welkom bent om aan te sluiten. Om en om is die wandeling korter (6-8 km) of langer ( 12-15 km). De korte wandeling start meestal in de buurt van Veenendaal, de langere bereiken we per auto.
Zaterdag 11 mei 2024 is er weer een (korte) PGV wandeling van ca. 9 km.
- Starttijd 9.30 uur.
- Start- en eindpunt: Dwarsweg omgeving Overberg, parkeerplaats tussen het voormalige ‘boefjeskamp’ en de camping Ossenberg.
- Wandelroute: overzijde (westzijde) Bergweg in westelijke richting door het bosgebied van de Hoge Ginkel, met de mogelijkheid om koffie of thee te nuttigen op de camping aldaar.
- Neem iets te eten en/of drinken mee voor onderweg.
Opgeven voor deze wandeling kan tot vrijdagavond 10 mei 20:00 uur per mail aan: zw-wandelgroep@pkn-veenendaal.nl. of telefonisch deze keer bij Geert Flobbe 0625577943 Bij het opgeven s.v.p. graag je 06 nummer vermelden.
|